TJ Dražice : FK Protivín “A”

První poločas mezi Dražicemi a Protivínem byl urputný, vyrovnaný boj s několika šancemi na obou stranách. Do druhé části trenér Říha vyměnil krajní záložníky a běhaví hráči Nedvěd s Hrachovcem pomohli hostům roztáhnout hru do šířky a připravit si nějakou šanci do otevřené obrany domácích. Ti ve druhém poločasu (možná i vzhledem k absenci několika hráčů) začali ztrácet. V 50. minutě unikl po levé straně Říha, jeho přihrávku J. Vorel špatně trefil, ale dobíhající Nedvěd ve skluzu špičkou dostal míč do sítě. Za pět minut Zbyněk Vorel z trestňáku za faul na Bečváře krásnou střelou vymetl pavučiny v šibenici domácích. Po druhé brance měli Protivínští navrch, domácí mohli zdramatizovat zápas po standardce hlavičkujícím Kromkou, ten však trefil jen břevno. V 72. minutě po krásné individuální akci Nedvěda selhal ve vyložené šanci J.Vorel. Zakrátko unikl zprava Říha, na jeho zpětnou přihrávku si naběhl Nedvěd a za přispění domácího Bareše uklízel na 0:3. Třetí gól v síti Dražic jejich odpor definitivně zlomil a hosté dovedli v klidu zápas do vítězného konce.