Další historická událost na protivínském hřišti

Na ploše fotbalového hřiště se odehrálo za téměř devadesát let jeho existence spousta událostí. Počínaje významnými zápasy, spartakiádními vystoupeními nebo třeba koncertem známé beatové kapely 80. let Turbo. Ale tohle tady ještě nebylo. Přímo na hřišti, řečeno fotbalovou mluvou ve „velkém vápně“ oddával starosta Jaromír Hlaváč kapitána a tahouna FK Jaromíra Vorla. Místo to bylo stylové, ženich se celou fotbalovou kariéru v tomto prostoru perfektně orientoval, a proto je již nyní historicky nejlepším střelcem klubu. Za ženu pojal Petru Veselou. Ta také neměla v rodině k fotbalu daleko, za Protivín hrávali děda, taťka i brácha. Oběma novomanželům upřímně gratulujeme, přejeme jim šťastnou cestu životem a těšíme se od nich na další pokračovatele tradičních fotbalových rodů.